Prehľad správ

Najnovšie články

Dámske spodné prádlo musí byť kvalitné

Každá z nás pozná ten pocit neskutočnej úľavy a voľnosti, keď si po celom dni rozopne podprsenku a víťazoslávne ju odhodí do kúta. Predstavte si však, že podprsenka vôbec nemusí byť náš nepriateľ. 

Práve naopak, môže vyzdvihnúť naše prednosti, či naopak skryť drobné nedostatky.

Každá z nás pozná ten pocit neskutočnej úľavy a voľnosti, keď si po celom dni rozopne podprsenku a víťazoslávne ju odhodí do kúta. Predstavte si však, že podprsenka vôbec nemusí byť náš nepriateľ. Práve naopak, môže vyzdvihnúť naše prednosti, či naopak skryť drobné nedostatky.

Krása nie je limitovaná kilami navyše! Ženy so širšími bokmi a plnším poprsím sa chcú páčiť. Chodiť pekne oblečené. A kvalitné, skvelé spodné prádlo, je základom. Zohnať ho však býva často problém. Pokiaľ aj vy patríte k ženám s plnším poprsím či väčším zadočkom, nebojte sa vystaviť na obdiv krivky svojho ženského tela. Pozor iba na častý módny prehrešok, ktorý je zle zvolená veľkosť alebo nevhodný strih spodného prádla. Väčšina z nás sa totiž snaží doslova “narvať” svoje telo do prádla menšieho, ako v skutočnosti potrebujeme. Alebo ho naopak kupujeme o číslo väčšie v domnienke, že tak skryjeme plné tvary. Ani jedna z týchto možností však našej postave rozhodne nezalichotí.

Ideálne je preto nakupovať tam, kde sa na spodné prádlo určené aj pre ženy plnších tvarov špecializujú. Takým miestom je predajňa Lady Ann ktorú nájdete na Martinskom Rínku, ponúkajú tam kvalitné značky ako Sassa a Lormar, ktoré si určite zamiluje každá žena.

Podporte článok zdieľaním

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on pocket
Pocket

Článok pokračuje pod reklamou

Prehľad správ

Najnovšie články