Prehľad správ

Najnovšie články

Ako spoznáte svoju spriaznenú dušu?

Často sa spriaznené duše objavujú v prestrojení. Napríklad pri prvom stretnutí vás nemusí ani priťahovať, a predsa je tam tajomná sila, ktorá vás tlačí k tomu, že je to ten pravý! 

Aj vy máte doma nejaký zoznam kvalít, ktoré by mal váš partner spĺňať? Tak ho zahoďte rýchlo do koša a otvorte srdce neočakávaným možnostiam. Pretože iba tak môžete stretnúť spriaznenú dušu. Ak ste už niekoho stretli a nie ste si istá, či je to TEN PRAVÝ, pozrite si zoznam týchto signálov.

Rešpektujete si navzájom svoje slabosti

Nikto nie je dokonalý. Všetci máme svoje nedostatky a nie vždy sa nám ich darí skrývať. Ak ťa však tvoja polovička aj napriek týmto slabostiam rešpektuje, zrejme na to má dobrý dôvod. Nezostaneme však iba pri ňom. Je jasné, že tieto nedokonalosti by si mal rešpektovať aj ty. Takže dvom ľuďom, ktorí sa milujú nezáleží na týchto dokonalostiach, ale na tom, aby sa dokázali zlepšiť – ak to je však možné.

Obaja sa cítite pohodlne v tichu

Mali by ste sa spoločne cítiť dobre. Ak sa obaja cítite dobre vo svojej spoločnosti a to najmä vtedy, ak ste iba dvaja v úplnom tichu, tak je jasné, že vám dvom je naozaj dobre. A to aj napriek tomu, že nič nevravíte. Už len vaša vzájomná spoločnosť vás upokojuje.

Smerujete rovnakým smerom

Spriaznené duše majú vždy podobné životné ciele. Obaja zdieľate veľa podobných záujmov, rovnaké názory na život a podobne. Práve týmto si dokazujete to, že sa k sebe hodíte a budete chcieť ostať spolu.

freepik.com

Zdroj: istock.com

Nesnažíte sa navzájom potlačiť a dávate tak svojej polovičke určitý priestor 

Zdieľate so sebou všetky udalosti, ktoré sa vám počas dňa udejú. Radíte sa, informujete sa, no nestrácate svoju individualitu a rešpektuje tak osobnosť svojej polovičky. Je dôležité, aby ste určitý čas trávili aj osobitne. Musíte tomu však rozumieť a nebáť sa toho, že to povedie ku koncu vzťahu. Skutočné spriaznené duše vydržia naozaj všetko.

Boli ste na tom istom mieste, no nevedeli ste o sebe Je to nevysvetliteľný fakt. 

Často sa totižto stáva, že ešte pred tým, než ste sa spoznali, ste sa párkrát minuli. Boli ste totižto na rovnakom mieste, no v tej dobe ste sa ešte nepoznali. Uvedomíte si to až po prvom vzájomnom stretnutí a toho pocitu sa už nezbavíte. Spriaznené duše sa priťahujú ako magnety!

Vo vašom vzťahu nie je žiadna žiarlivosť 

Šťastné páry len zriedka prežívajú bláznivé záchvaty žiarlivosti. Ak ste spolu cítite sa bezpečne. Samozrejme, malé náznaky žiarlivosti sa nájdu vždy, jedná sa však o vzájomné naťahovanie a zábavu. Treba to však udržať na prijateľnej úrovni.

Nie si sebecký voči svojmu partnerovi 

Vzťah – vzájomný rešpekt. Egoistické správanie dokáže zabiť aj ten najsilnejší vzťah. Spriaznené duše sú schopné svoje ego potlačiť a prijať to, že aj ostatní dokážu robiť chyby. Títo dvaja ľudia pochopili, že ich vzťah je oveľa silnejší a dôležitejší ako vlastné ego a pýcha.

Tvrdé časy vo vašom vzťahu vás posúvajú ďalej 

Všetci sa skôr alebo neskôr hádajú. Niekto kvôli hlúpostiam, niekto zasa kvôli dôležitejším veciam. Mnohí ľudia v takýchto okamihoch utekajú a uzatvárajú sa. Ak však počas týchto chvíľ cítite, že ste stále spolu a že vám vaša polovička nesmierne chýba, je jasné, že tá osoba je pre vás pravá. Pre šťastnú budúcnosť sa však musíte zmeniť obaja.

Rozprávate sa o všetkom 

Ste obaja jednoduchí a priami. Aj keď je to niekedy ťažké, je dôležité nestratiť svoju pravú tvár. Kto iný, ak nie tvoja duša , môže otvoriť tvoje oči pravde. Obaja sa pri konverzácii máte cítiť pohodlne a uvoľnene. Nemusíte pred sebou nič tajiť a dokážete sa porozprávať o všetkom. Takýto človek ti nikdy nebude chcieť zlomiť srdce.

Zaujímaš sa o partnera tak, že cítiš jeho bolesť 

Ste do seba tak zahľadení, až cítite svoju vzájomnú bolesť. Inak by sme to mohli nazvať aj ako vzájomná empatia. Zdieľate medzi sebou svoju bolesť, radosť a smútok. Vaša polovička to vycíti a dokáže vám pomôcť. Ak to je vzájomné, je jasné, že ste svoje spriaznené duše a už nič by vás nemalo rozdeliť.

 

 

Zdroj: brightside | topdesat  

Podporte článok zdieľaním

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on pocket
Pocket

Článok pokračuje pod reklamou

Prehľad správ

Najnovšie články