Prehľad správ

Najnovšie články

Ako obliecť dieťa v marcovom počasí?

Topánočky naopak, svetrík naruby, čiapka narazená do čela tak, že dieťa musí zakláňať hlavu, aby aspoň niečo videlo. To sú omyly neskúsených mamičiek, ktoré pôsobia skôr úsmevne. 

Oveľa dôležitejšia je otázka, ako obliecť dieťa vzhľadom na premenlivé počasie alebo ako sa vyznať v textilných materiáloch vhodných na citlivú detskú pokožku. Počasie je v našich končinách nestále a sami občas tápeme, čo si obliecť, aby nám nebolo príliš teplo alebo príliš zima. 

A čo si počať s dieťaťom? 

40434410_235221233817420_239160376136290228_n

Už by niekto mohol vynájsť teplomer, ktorý by nám spolu s vonkajšou teplotou oznámil, čo vytiahnuť zo skrine! Ráno priveľká zima na tradičné ľahšie jarné oblečenie a na obed priteplé počasie na hrubý kabátik, či overál. Ako obliecť bábätko alebo väčšie dieťa v takomto predjarnom počasí?

Každá mamička sa už určite stretla s podobným problémom, no netreba zúfať. Pri výbere detského oblečenia často nemáte na výber a neraz Vám ani nenapadne hľadať slovenských výrobcov, keďže sa aj v tomto segmente predbiehajú rôzne zahraničné značky a výrobcovia. Možno ste o tom ani nevedeli, no máte na výber. Kvalitné oblečenie pre deti a sa vyrába aj na Slovensku, a to navyše za veľmi príjemné ceny. Ak neveríte, navštívte predajňu Slovák a Slovenka.

Nájdete tu prvotriedne a krásne slovenské výrobky značiek Tinko, ktoré majú v ponuke detské bavlnené pyžamká , tielka, spacie overaly, tepláky, tričká, spodné prádlo, a to výlučne z veľmi kvalitnej 100% bavlny. Veľký výber veľkostí a motívov oblečenia, vynikajúca kvalita a ceny nášho tovaru Vás určite nesklamú a prinesú radosť a spokojnosť Vašim najmenším. Nemusíte riskovať, že oblečiete svoju ratolesť do chemicky ošetrovaných a iným spôsobom znehodnotených odevov, ktoré často kvalitou ani zďaleka nezodpovedajú svojej cene.

V dnešnej dobe sa ale čím ďalej viac vraciame k tradíciam, k slovenským výrobcom a výrobkom, uprednostňujeme prírodné materiály. Prichádzame najmä na to, že nie všetko v minulosti bolo zlé, nemoderné a komické. Pamätáte na tradičné rebrované pančušky? Také, ktoré na našom trhu už niekedy boli? Práve u nás ich nájdete pod značkou Tatrasvit a Pleso. Prírodný materiál, z ktorého sú pančušky upletené, je mimoriadne priaznivý k detskej pokožke. Predovšetkým, deti s rôznymi alergiami a ekzémami nemajú pri ich nosení žiadne problémy.

Image0013-min

Podporte článok zdieľaním

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on pocket
Pocket

Článok pokračuje pod reklamou

Prehľad správ

Najnovšie články