Prehľad správ

Najnovšie články

Lacné vs. kvalitné spodné prádlo

Ke­dysi Slo­váci kvôli no­vým ša­tám mu­seli siah­nuť hl­boko do vrecka a mohli si ho do­vo­liť len nie­koľ­ko­krát za ži­vot. Ob­le­če­nie však bolo šité ručne tak, aby bolo kva­litné 
a vy­dr­žalo dlhé no­se­nie. 

Išlo o udr­ža­teľný sys­tém, ktorý veľmi ne­za­ťa­žo­val ži­votné pro­stre­die. Dnes na­opak do­stáva sku­točne za­brať, a to z veľ­kej časti vďaka mód­nej ma­ši­né­rii, ktorá je dru­hým najz­ne­čis­ťu­jú­cej­ším prie­mys­lom na svete. Mnohé ko­merčné značky pri­tom ne­ško­dia len ži­vot­nému pro­stre­diu, ale aj priamo tvojmu zdra­viu.

calvinklein.com

Ak nakupovanie nie je práve vaše hobby, alebo preferujete osvedčenú kvalitu a trvácnosť, jednoznačným argumentom pre kvalitnú spodnú bielizeň je výrazne dlhšia životnosť a väčšia odolnosť materiálu.

Prepracovanosť strihov a vlastnosti materiálu zabezpečia, aby ste sa v bielizni cítili komfortne, aby sa individuálne zohľadnili a vyzdvihli vaše anatomické dispozície a zabezpečil sa dostatok priestoru a pohodlia za každých okolností. Pri lacnom spodnom prádle je práve materiál zásadným problémom. Často si kúpite nekvalitné šitie, nepohodlné strihy, slabšiu odolnosťou voči ťahu a odieraniu, nepriedušnosť, nižšiu životnosťou a to ani nehovoríme o pocite hanby, keď sa niekde vyzlečiete a na sebe máte vyblednuté a vyťahané čínske spodné prádlo z trhoviska.

Iste pre vás nebude žiadnym prekvapením, že jedným zo základných rozdielov medzi lacnejšou a kvalitnejšou spodnou bielizňou, je najmä použitá tkanina, z ktorej je bielizeň vyrobená. Tie lacnejšie kúsky, sú vyrobené z bavlny nižšej kvality, kde je vlákno krátke a pomerne slabé.

Cenou a dostupnosťou samozrejme nemôže kvalitné spodné prádlo súperiť s masovou výrobou z ázijských krajín, ktorú nájdete na trhoviskách alebo u predajcov ponúkajúcich “fejky”. Vzhľadom k pomeru ceny a kvality však nemusí byť značková bielizeň luxusným artiklom.

Pri výbere spodnej bielizne je nielen dôležité dbať na pohodlnosť a kvalitu materiálu, či správne určenú veľkosť košíčkov a obvodu, ale aj na to, ako lichotí vašej postave. Aj keď nemáte postavu ako modelka, môžete s pomocou luxusného prádla zažiariť.


Aspoň jeden kúsok luxusného prádla by mala mať doma každá žena. Ako je to s vami? Zohnať pekné a kvalitné spodné prádlo nie je v súčasnej dobe až takým problémom, akým bolo ešte pred niekoľkými rokmi. Zohnať však také spodné prádlo, ktoré by dobre padlo, zas až tak jednoduché nie je. Ak túžite aj Vy po kvalitnom a hlavne cenovo dostupnom spodnom prádle, stačí keď navštívite predajňu Lady Ann. Tam Vám radi pomôžu vybrať to správne, kvalitné a hlavne “Vaše” spodné prádlo.

Podporte článok zdieľaním

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on pocket
Pocket

Článok pokračuje pod reklamou

Prehľad správ

Najnovšie články